Corona-update: speeltuin weer open

Corona-update: speeltuin weer open

Gisteren werd bekend dat er weer een (kleine) versoepeling van de maatregelen plaatsvindt. Dit betekent dat we weer teruggaan naar de situatie zoals die half oktober werd.
Voor de speeltuin betekent dit het volgende:
De speeltuin kan weer open…
Vooralsnog kan de speeltuin op de reguliere openingstijden open. Let op: De winteropeningstijden zijn nu van toepassing. Dit betekent dat we op woensdag en zaterdag van 13:30 tot 17:30 open zijn en op vrijdag van 15:30 tot 17:30
…maar de kantine blijft dicht…
Voorlopig blijft de kantine dicht. De toiletten kunnen nog wel gebruikt worden, maar de bar zal gesloten blijven en ook kan er binnen niet plaatsgenomen worden. Het gebouw is alléén geopend om de toiletten toegankelijk te houden.